ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

Бібліотека коледжу
 Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

                                                                                                                           В. Сухомлинський

             Бібліотека Тальянківського агротехнічного коледжу є науковим, навчальним, інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом, який здійснює бібліотечний та інформаційно-бібліографічний супровід навчально-виховного процесу. Основними напрямками роботи бібліотеки агротехнічного коледжу на даному етапі  розвитку є  інформаційне забезпечення, якісне і своєчасне комплектування фонду, його систематичне поповнення і ефективне використання, бібліотечно-бібліографічне обслуговування користувачів.

Двері бібліотеки відкриті і для школярів, які навчаються в школі, і для жителів с. Тальянки, і для випускників коледжу  минулих років. Але, звичайно, найактивнішими читачами є викладачі, співробітники і студенти . Студенти мають можливість отримати необхідну літературу для написання курсових, дипломних робіт, а також для самостійної роботи та підготовки до практичних занять. Обслуговування читачів проводиться згідно із Правилами користування бібліотекою коледжу. На абонементі читачі можуть отримати в тимчасове користування всі друковані видання з фонду бібліотеки. З найціннішими довідковими та періодичними виданнями студенти працюють у читальній залі коледжу, де зручно, затишно і створені всі умови для продуктивної самостійної роботи. Також в читальній залі користувачі самостійно ведуть пошук необхідної інформації за навчальними запитами у всесвітній інформаційній мережі Інтернет та в локальній мережі навчального закладу та мають можливість працювати з повнотекстовими документами, навчально-методичними посібниками педагогічних працівників коледжу. 

Зорієнтуватися в нових надходженнях допомагає стенд "Нові книги", а також книжкові виставки та тематичні полички. Протягом року в читальній залі організовано  більше 70 книжкових виставок: тематичних, до знаменних дат і подій, виставок-оглядів літератури, проводяться конференції, виховні години, презентації, зустрічі з цікавими людьми.

Саме від бібліотеки, як інформаційного культурного центру навчального закладу, від достатнього рівня її інформування залежить якість навчального виховного процесу. Щорічно бібліотека обслуговує 1160 користувачів усіма структурними підрозділами.

               Загальний фонд  примірників – 72739 шт., із них навчальної  літератури – 70,5%, художньої літератури – 24 %, довідкової – 3%, наукової – 2,5%, повнотекстових електронних джерел – 14,9  ГБ.

               Працівники бібліотеки беруть активну участь у виховних культурно-масових заходах, які проходять у коледжі, у районних виставках, присвячених видатним і пам’ятним датам (День незалежності, 95-річчя Тальнівського району, студентський зліт «Лідери АПК» і т. д.). У читальній залі проводяться, конференції,виховні години, презентації, зустрічі з цікавими людьми.

 

             Ірина Наливайко, завідуюча бібліотекою коледжу


 Обновлен 23 янв 2019. Создан 28 янв 2015Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.