ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

Студентське самоврядування
  1.  Гуртожиток

До послуг студентів у Тальянківському агротехнічному коледжі Уманського НУС діє гуртожиток на 220 місць, усі з яких заселені. Однією з переваг нашого гуртожитку є зручна коридорно-секційна система планування – вздовж коридору розміщуються секції в яких міститься дві кімнати та спільний коридор з сан. вузлом і ванною кімнатою. Кожна секція має малу та велику кімнати в яких проживає  по два і три студенти відповідно. На всіх поверхах гуртожитку в кінці коридору знаходяться кухні, оснащені електричними плитами, столами для приготування їжі та раковинами для миття посуду. На першому поверсі гуртожитку розташовуються кімната самопідготовки, де студенти мають змогу підготуватись до занять та кімната відпочинку, в якій організовуються та проводяться тематичні вечори, виховні бесіди, зустрічі, вогники та різноманітні розважальні програми. Також на першому поверсі є комфортабельні кімнати для гостей і перукарня. Поряд з гуртожитком розміщується стадіон.

В гуртожитку діє система пропуску, пильний контроль за якою здійснюють вахтери. Порядок на прилеглих територіях, їх озеленення, а також затишок в приміщенні  гуртожитку забезпечують чергові студенти.

В позаурочний час організацією виховної та культурно-масової роботи, контроль за поведінкою студентів здійснюють вихователі гуртожитку. В своїй роботі вихователі використовують різні форми і методи виховної роботи, але перевагу надають індивідуальній роботі з студентами та кураторами груп. Також вихователі активно співпрацюють з студентською радою гуртожитку, яка забезпечує виконання студентами своїх обов’язків, захищає їх права та інтереси, сприяє створенню необхідних умов для проживання і відпочинку. Члени студентської ради разом з вихователями систематично здійснюють перевірки санітарного стану кімнат,  результати яких висвітлюються в «Дзеркалі чистоти», проводять засідання на яких  приймають рішення щодо покарання та заохочення студентів.

Плата за проживання в гуртожитку є одна з найменших в регіоні і складає 250 грн. на місяць.

Щомісяця разом із  кураторами груп, вихователями заступником директора з виховної роботи студентська рада проводить спільні засідання, на яких розглядаються порушення правил проживання мешканців гуртожитку, заяви студентів  та приймаються рішення щодо покращення умов проживання, тощо.

Члени студентської ради приймають активну участь у перевірці санітарного стану кімнат, здійснюють контроль поведінки мешканців гуртожитку у вечірній час, ініціюють проведення виховних та розважальних заходів.

Разом із студентською радою коледжу, рада гуртожитку вносить пропозиції до педагогічної ради нашого навчального закладу та сприяє виконанню цих рішень.

Кожного семестру проводиться конкурс на кращу кімнату.

Переможці нагороджуються грамотами, в цьому році переможцями стали:

кім. 201(1) Зеленюк Анна – Т-41

кім. 201(1) Гуртовенко Наталія – Т-41

кім. 306(2) Панський Юрій – Е-41

кім. 306(2) Сухецький Олеесандр – Е-41

кім. 306(2) Шарандак Денис – Е-41

кім. 404(1) Сиваченко Валентин – Т-41

кім. 404(1) Недужко Дмитро – Т-21

кім. 506(1) Фодор Євген – М-11

кім. 506(1) Гаврилюк Адам – Г-11

кім. 509(1) Горобець Юрій – Е-11

кім. 509(1) Ващенко Роман – Е-11

Тетяна Свінченко – голова студентської ради гуртожитку.

 

 

Допомога воїнам АТО

 

Студенти Тальянківського АТК Уманського НУС розпочали волонтерську допомогу воїнам АТО. Наші студенти спочатку збирали матеріальну допомогу. Зараз вони ж вирішили допомогти у плетінні маскувальних сіток.

Робота розпочалась 15 листопада, за цей період до 2 грудня студенти сплели 3 сітки розмірами 10х6 метрів, які   3 грудня відправляються на схід у місто Волноваха. Студенти плели сітки у вільний від занять час, деяких студентів відпускали із занять у зв’язку з тим, що у них вже стояли оцінки з предметів, адже роботу вони розпочали наприкінці першого семестру.

Допомога булла від волонтерів:

Олега Павловича Галіцького, волонтер м. Тального

Володимира  Васильвича Гречки, начальник управління агропромислового розвитку Тальнівського РДА

Олександра  Леонідовича  П’явки, волонтер м. Тального

Також від викладачів коледжу:

Бориса Васильовича Смілянця, викладач фізкультури

Володимира Івановича Стеценка, викладач фізкультури

Сергія Валерійовича Красновського, викладач історії та Заступник директора з виховної роботи

Директора коледжу Віктора Олександровича Крошки.

Волонтери допомагали у зборі матеріалів: рибацьких сіток та самого матеріалу для плетіння.

Підготувала Шмигіна АнастасіяОбновлен 29 авг 2017. Создан 04 дек 2014Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.