ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

Екскурсії та практичне навчання
 

25-27 листопада 2016 року, студенти групи Тр-21 на чолі з куратором Трохимчук Вікторією Анатоліївною відвідали величне місто Львів, а саме його визначними і незабутніми памятками та цікавими місцями :

пл. Данила Галицького, а саме  пам'ятник Юрію Кульчицькому, Львівську майстерню шоколаду, Львівську копальню кави, Підземелля Домініканського монастиря, Підземелля костелу отців Єзуїтів, Аптека-музей, пам’ятник Т. Шевченку, А. Міцкевичу, Латинська Катедра, Вірменський катедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, відвідаєте тематичні кафе та ресторани мережі Lokal (Патріотична “Криївка”, вишукані “Масони”, смачна “Майстерня шоколаду”, яскрава “Гасова лампа”, шумний “Лівий берег”, загадковий “Дім легенд”, підприємницький єврейський ресторан “Під Золотою Розою”),  Сувенірний ринок “Вернісаж”, Оперний театр, Будинок вчених, Палац Потоцьких, та інші видатні місця.

Більш детально можна переглянути на каналі Ютуб в інтернеті за посиланням :

https://youtu.be/2whh1WxFBtw

 

 

Студенти Тальянківського агротехнічного коледжу УНУС група Т-31  з завідуючим технологічним відділенням твариництва Фурлетою Віктором Севастьяновичем та з викладачем ”Технологія відтворення сільськогосподарських тварин” Козаком Миколою Захаровичем  провели навчальну екскурсію в «Уманське племпідприємство». Екскурсію проводив випускник нашого навчального закладу директор племпідприємства Мацаца Микола Миколайович. Микола Миколайович вшанована людина, спеціаліст з великої букви із стажем роботи біля п’ятидесяти років, який в свій час був радником міністра агропрому України. Під час екскурсії студенти дізнались про історію підприємства, його теперішній стан, породи тварин. Мали змогу побачити найсучаснішу інфраструктуру для вирощування молодняку, для утримання плідників, зберігання сперми, одержання сперми, реалізацію сперми плідників, пункт штучного осіменіння. Також ознайомилась з утриманням і годівлі молодняка ВРХ і свиней. Студенти ознайомились з основною роботою племпідприємства, це одержання сперми від плідників, і осіменіння корів і свиноматок. Нам  показали банк сперми і її тривале зберігання в рідкому азоті при температурі -196° С, відтаювання сперми і мікроскопічне дослідження. Нам продемонстрували осіменіння корови мано-цервікальним способом. Також ознайомились із доїльною установкою для  корів типу «Ялинка», молочним блоком,  де проводиться охолодження і зберігання, молочною лабораторією де проводяться необхідні  аналізи і  обліком молока. Студентам сподобалась детальна екскурсія яку провів Микола Миколайович, він запропонував працевлаштування на племпідприємстві після закінчення нашого коледжу.Обновлен 05 дек 2016. Создан 06 мая 2014Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.