ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

Керівництво коледжу
 

Навчальний заклад очолює Крошка Віктор Олександрович,

відмінник аграрної освіти та науки України, член виконкому сільської ради, випускник Української сільськогосподарської академії за спеціальністю «Автоматизація с.г. виробництва». Його роботу неодноразово відмічали Міністерство аграрної політики та продовольства України, Немішаєвський методичний центр, облдержадміністрація, райдержадміністрація, ректорат Уманського НУС.

Робота керівника навчального закладу складна і багатогранна. Йому не обійтися без висококваліфікованої команди фахівців – однодумців.

Завжди першим помічником директора є заступник з навчальної роботи. Зараз ці обов’язки виконує Антошко Леся Вікторівна - людина досвідчена і відповідальна. Користується заслуженим авторитетом у колективі. Вирішує багато різних питань, які щоденно виникають у ході навчального процесу.

Заступником директора з практичного навчання вже багато років працює Воробйов Анатолій Борисович – випускник Брянського технологічного інституту, він проводить велику роботу з підготовки бази для відкриття робітничих професій в коледжі. В 2010 році були ліцензовані 2 робітничі професії «Квітникар» та « Водій автотранспортних засобів категорії С», уміло керує підготовкою та проведенням виробничих практик.

Заступником директора з виховної роботи  є Руснак Наталія Петрівна, яка відповідає за найважчу ділянку роботи - виховання студентів коледжу. Вона уміло організовує дозвілля студентів, турбується про їхній побут, піклується про дітей – сиріт.

Стеценко Володимир Іванович - керівник фізичного виховання, майстер спорту СРСР, ветеран праці, суддя республіканської категорії з боксу, відмінник аграрної освіти. Володимир Іванович користується заслуженою повагою в студентів і колег. Сенс і зміст його життя - спортивна педагогіка. Обновлен 24 апр 2017. Создан 24 апр 2014Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.