ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

 

Керівництво коледжу
 

 

Тимчасово виконуючим обов'язки директора є Антошко Леся Вікторівна - людина досвідчена і відповідальна. Користується заслуженим авторитетом у колективі. Вирішує багато різних питань, які щоденно виникають у ході навчального процесу.

Заступником директора з практичного навчання вже багато років працює Воробйов Анатолій Борисович – випускник Брянського технологічного інституту, він проводить велику роботу з підготовки бази для відкриття робітничих професій в коледжі. В 2010 році були ліцензовані 2 робітничі професії «Квітникар» та « Водій автотранспортних засобів категорії С», уміло керує підготовкою та проведенням виробничих практик.

Заступником директора з виховної роботи  є Руснак Наталія Петрівна, яка відповідає за найважчу ділянку роботи - виховання студентів коледжу. Вона уміло організовує дозвілля студентів, турбується про їхній побут, піклується про дітей – сиріт.

Стеценко Володимир Іванович - керівник фізичного виховання, майстер спорту СРСР, ветеран праці, суддя республіканської категорії з боксу, відмінник аграрної освіти. Володимир Іванович користується заслуженою повагою в студентів і колег. Сенс і зміст його життя - спортивна педагогіка. Обновлен 27 дек 2018. Создан 24 апр 2014 
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.