ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

Спортивне життя
  

Велику увагу приділяє дирекція Тальянківського агротехнічного коледжу  розвитку фізичної культури і спорту. Спортсмени коледжу беруть активну участь у спартакіаді Черкаської області серед ВНЗ І,ІІ рівнів акредитації і показують непогані результати: з волейболу, шахів збірні посіли ІІ місця, з міні футболу, настільного  тенісу, гирьовогу спорту вибороли ІІІ місце.

Студент ІІІ курсу  (М-31) Коротченко Іван став переможцем конкурсу з карате. Гідно представив область в республіканських і міжнародних змаганнях. Став переможцем  України і чемпіоном світу серед юніорів. На святковій лінійці представники району вручили Івану грамоти, медалі і призи від дирекції коледжу.

Велику увагу кабінет фізичного виховання приділяє проведенню змагань на першість коледжу. Та на протязі навчального року проведено три спартакіади: серед перших курсів, серед груп, серед відділів.

Проводяться дружні зустрічі із кращими колективами району і області з волейболу, міні футболу, настільного  тенісу.

Проведено чотири уроки здоров’я. Разом із викладачами газового відділення проведений День здоров’я відділу.

Велика увага приділяється агітації і пропаганді фізичної культури і спорту, здорового способу життя. Оформлені стенди, фотостенди: «Спортивна гордість України», «Олімпійські чемпіони незалежної України», «Спортивне життя коледжу».

На протязі року регулярно працюють секції: легкої атлетики, волейболу, футболу, боксу, гирьового спорту, настільного тенісу.

Цікаво, емоційно процшов спортивний вечір «Нумо, хлопці» в якому взяли участь збірні відділень.

Переможцям і всім учасником вечора вручені призи, грамоти. На святковій лінійці присвяченій Дню знань, підводяться підсумки, вручаються грамоти, цінні призи.

 

Переглянути відео "Спортивне життя"

 

 4 листопада 2013 року в коледжі відбулась зустріч з Олімпійськими чемпіонами, чемпіонами світу серед ветеранів, майстрами спорту СРСР Сатанівським Петром та Ушаковим Сергієм.

 

Сатанівський П. працює тренером-селекціонером російського волейбольного клубу «Белогорье», а Ушаков С. працює тренером в м. Одеса.

Після цікавої розмови зі студентами та викладачами коледжу, яка відбулася в актовій залі, наші гості влаштували майстер-клас з волейболу – провели зустріч з волейбольною командою коледжу. Вони грали в двох проти нашої команди і здобули впевнену перемогу.

 

 

 

У Тальянківському агротехнічному коледжі Уманського національного університету садівництва є гарна база, яка є не тільки кращою в районі, а і в області.

До послуг студентів є:

- футбольне поле 104 х 69 м.,

- 4 легкоатлетичні бігові доріжки з гумобітумним покриттям,

- 2 волейбольних майданчики,

- баскетбольний і гандбольний майданчики,

- гімнастичне містечко,

- гімнастична доріжка,

- спортивна зала 30 х 15 м.,

- тренажерна зала 13 х 5 м. /14 тренажерів/

За створенням цієї бази та її вдосконаленням, використанням у навчально-виховному процесі, звичайно, стоять люди. Це викладачі фізичного виховання: Смілянець В.С. Степова О.В., Циганенко С.В., Чубань А.С., керівник фізичного виховання майстер спорту СРСР Стеценко В.І., ветерани фізкультурного руху Піскунов В.П., Цімоха О.Г., Шпак О.Г., Шпак Д.Г.

Завдяки невтомній роботі колективу викладачів фізичного виховання за останні роки підготовлено 5 кандидатів у майстри спорту, 11 спортсменів І розряду, біля 2 000 тис. спортсменів масових розрядів. Тільки в цьому році у колективі коледжу підготовлено 2 кандидата у майстри спорту і 5 спортсменів І розряду.

В коледжі працюють такі секції: волейболу, футболу, боксу, наст. тенісу, легкої атлетики, гирьового спорту, атлетичної гімнастики, шахів, шашок.

На спортивній базі навчального закладу проводяться багато змагань районного, обласного рівнів, турніри, особисті змагання, дружні зустрічі.

Гостями змагань були уславлені спортсмени:

Олімпійська чемпіонка Стелла Захарова, заслужений майстер спорту Віктор Хлус, майстер спорту СРСР, тренер-селекціонер збірної Росії Петро Сатанівський /чемпіон Олімпійських Ігор чемпіон світу серед ветеранів/.

За останні п’ять років колектив фізичної культури коледжу тричі ставав переможцем в обласних спортивних іграх серед ВНЗ І – ІІ рівнів акредитації Мінагрополітики України в загальному заліку , а в цьому році посів друге місце.

Коледж закінчили: Боніт Олег - майстер спорту із боксінгу, призер СНГ, Жмурко Михайло - майстер спорту з боксу, призер України, Маслій Петро - майстер спорту з боксу, призер України,

Марінченко Сергій - призер України з боксу і кікбоксенгу, Баланюк Сергій - призер України з боксу, Романюк Роман - переможець міжнародних турнірів з боксу в Польші та Німеччини Чекаль Микола - майстер спорту з легкої атлетики, Береговий Володимир - призер України, кандидат у майстри спорту з вільною боротьби, Чен Сергій - призер України, кандидат у майстри спорту з вільної боротьби.

Адміністрація коледжу ініціює, направляє, контролює оздоровчу і спортивно-масову роботу, вказує на шляхи її удосконалення не тільки в методичному плані, а й в матеріальному забезпеченні.Обновлен 06 мар 2018. Создан 24 апр 2014Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.