ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

 

Культурно масове життя
Виховна робота

27 квітня 2016 році актова зала коледжу була переповнена.  Тут відбулась година пам’яті до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи «Долі, розбиті Чорнобилем».

З великою увагою і хвилюванням вслухалися всі присутні в ті слова, що лунали зі сцени: в них болюча правда про події тридцятирічної давнини, про мужність, силу духу, героїзм, здавалось би, звичайних українців. А ще - про причини цієї біди планетарного масштабу, її гіркі наслідки, які відчувають на собі і ті, що пережили це горе і зовсім юні.

Особливо душевно звучала розповідь про кохання пожежника Володимира Правика і Наталії – його дружини. В листах їхніх стільки ніжності, любові, турботи одне про одного – того справжнього людського почуття, яке нікого не залишає байдужим і яке дає нам силу жити.

Стоячи, вшанували присутні тих, хто не вагаючись, закрив собою Україну і світ від цього страшного техногенного лиха. Подякували землякам-чорнобильцям, які 30 років тому рятували рідну землю.

Година  пам’яті була підготовлена студентами та співробітниками коледжу під керівництвом викладача, завідувача методичного кабінету В.М.Гудзь. Всіх вражали поетичні рядки, прочитані Тетяною Удачною, секретарем навчальної частини, зі сльозами на очах слухали пісні у виконанні Маргарити Івасюк, Людмили Бусіоки – учасників ансамблю «Горлиця», Олени Степової – викладача фізичного виховання, Владиславу Мороз – студентки групи Т-21, Альони Шаповал – студентки групи Тр-21, Тані Дубченко -  студентки групи Тр-41, гурту «Тальянківські козаки» (Ткачук Микола, Владислав Слободян, Пахольченко Олександр, Найчук Анатолій).

Зворушували розповіді ведучих Владислава Слободяна та Валерії Бабій – студентів коледжу, В.М.Гудзь, та О.М.Шковири – викладачів коледжу, Софія Сахно, Інеса Хлівна – студенти групи Т-42.

 

 

Жодна урочиста подія в коледжі, жодне свято не обходиться без участі народного самодіяльного естрадного гурту «Обрій» та народного хору, ансамблю народної пісні «Горлиця». Гурт «Обрій» було створено у 1976 році. Його керівником був Микола Олександрович Вовк. В 1983 році керує гуртом Сергій Григорович Яковенко – талановитий художній керівник, який завжди вдало підбирає репертуар, вміло будує концертну програму. Його вихованці часто радують своїх шанувальників справжнім мистецтвом.

Ріта Оксентіївна Івасюк – керівник народного хору і ансамблю народної пісні радують своїми талантами та майстерністю не одне покоління студентської молоді. Солістами ансамблю є не тільки студенти, а й викладачі коледжу: Шковира Л.А., Степова О.В., Шковира О.М. Серед багатьох студентів, які навчаються в коледжі, вона відбирає закоханих в пісню, об’єднуючи їх в колектив. Постійними учасниками хору є викладачі та працівники хору: Карпець Л.Ф., Попова С.А., Рябокінь М.П., Русан М.С., Скінтей В.К.

Колективи художньої самодіяльності були лауреатами Всеукраїнського фестивалю ВНЗ «Софіївські зорі», відзначались грамотами за участь в обласних та районних конкурсах художньої самодіяльності.

Студентське життя вирує день у день. Повз увагу студентів не проходить ні одне свято, ні одна подія.

 Нещодавно було проведено виховну годину на патріотичну тему до дня захисника Вітчизни, літературно-музичну композицію до дня народження Лесі Українки « Моя любове, смутку мій пречистий», Шевченківські свята. Крім заходів виховного спрямування проводяться різні розважальні вечори: « Студентська осінь» - де кожен відділ звітувався своїми талантами, КВК, виставки « Дари золотої осені», художньої і технічної творчості. Коледж дає можливість кожному студенту відкрити свій талант. Для них діє аматорський народний ансамбль «Горлиця», народний естрадний гурт «Обрій», також нещодавно створений новий естрадний гурт «Фаворит», який радує всіх своїми авторськими піснями, є танцювальний гурт «Тальяночка», студія художнього слова «Одкровення», драмгурток.

 Організовують дозвілля для студентів художні керівники, викладачі та вихователі.

 Студенти коледжу беруть активну участь у фестивалях та конкурсах: «Софіївські зорі», «Пісенні медобори», «Осінній дивограй», «Кращий по професії» та багато інших і є їхніми лауреатами, дипломантами та призерами. Ось уже 6 років підряд наш коледж бере участь у Міжнародних агровиставках, які проходить у м. Києві.

 Наш навчальний заклад дає не лише високі знання, а й дарує багато приємних незабутніх спогадів, радість спілкування з друзями. Не кожен навчальний заклад, а тим більше розташований в селі чи невеликому районному центрі, може похвалитись гарною спортивною базою, гарним музеєм, відповідною базою військово-патріотичного виховання.

 У Тальянківському агротехнічному коледжі Уманського НУС є обладнаний стадіон, один із кращих в області спортивний зал, тренажерний зал, гімнастичні містечка, спортивні майданчики, кімната – музей бойової і трудової слави.

 За створенням цієї бази та використанням у навчально-виховному процесі, звичайно, стоять люди. Це гордість навчального закладу, викладачі з 30-40-річним педагогічним стажем: керівник фізичного виховання, майстер спорту СРСР, відмінник аграрної освіти Володимир Іванович Стеценко, викладач дисципліни «Захист Вітчизни», викладач вищої категорії, майор запасу Іван Пилипович Карпець, ветеран праці, голова ради ветеранів с. Тальянки, директор музею Микола Харитонович Василик, викладач вищої категорії, відмінник освіти України, відмінник аграрної освіти, керівник студії художнього слова ’’Одкровення’’ Сергій Сергійович Тихолоз.Обновлен 02 июн 2016. Создан 24 апр 2014 
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.