ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

 

Відділи
2016 рік – знаменна дата в житті Тальянківського агротехнічного коледжу, одного із найстаріших аграрних навчальних закладів Черкащинни: виповнюється 95 років від часу заснування його у селі Тальянки. Коледж розміщений у регіоні сільськогосподарського  виробництва, де ще з часів трипільської давнини живуть працьовиті хлібороби.

Тальянківський агротехнічний коледж – це якісно новий тип закладу освіти із збереженими традиціями  і передовим досвідом, у ньому створені всі умови для отримання студентами необхідної теоретичної та практичної підготовки.

Сьогодні в навчальному закладі здобувають освіту близько 900 студентів денної та заочної форми навчання. Підготовка кадрів здійснюється за п’ятьма спеціальностями: «Виробництво і переробка продукції тваринництва», «Виробництво і переробка продукції рослинництва», «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового комплексу», «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі», «Монтаж, обслуговування устаткування та систем газопостачання». Коледж має ліцензію на надання повної загальної середньої освіти, студенти мають можливість набути вісім робітничих спеціальностей.

Підготовка спеціалістів проводиться за рахунок державного бюджету, коштів підприємств і організацій, коштів юридичних і приватних осіб. Більше 80 % студенті усіх спеціальностей навчаються на бюджетній основі.

Запорукою успішного розвитку майбутніх спеціалістів є колектив висококваліфікованих педагогів, які віддані своїй справі і студентам. Серед 71-го педагогічного працівника – 2 кандидати сільськогосподарських наук, 4 викладачі-методисти, 5 відмінників аграрної освіти і науки. Робота педагогічного колективу спрямована на навчання і виховання гідних спеціалістів аграрного виробництва, які володіють новітніми технологіями. Цьому сприяють і щорічні науково-практичні семінари, які відбуваються на базі коледжу за участю вчених, викладачів науково-дослідних інститутів із різних областей, виробничників, агрономів.

Особливі зусилля коледжу спрямовані на створення сучасної, міцної матеріально-технічної бази, навчання студентів здійснюється в двох навчальних корпусах, в оснащених обладнанням кабінетах, спеціалізованих лабораторіях. До послуг студентів гуртожиток, їдальня, стадіон, спортивний майданчик, актова, спортивна і тренажерна зала, бібліотека. В навчальному процесі коледжу активно застосовується мережа Internet.

На високому рівні в коледжі поставлена спортивна робота та художня самодіяльність.

 
Обновлен 02 июн 2016. Создан 23 апр 2014 
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.