ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

 

ВІДДІЛЕННЯ «МОНТАЖ, ОБСЛУГОВУВАННЯ УСТАТКУВАННЯ І СИСТЕМ ГАЗОПОСТАЧАННЯ».
ВІДДІЛЕННЯ «МОНТАЖ, ОБСЛУГОВУВАННЯ УСТАТКУВАННЯ І СИСТЕМ ГАЗОПОСТАЧАННЯ».

 

 

Життя вимагає нових технологій, впровадження нових спеціальностей та напрямків підготовки спеціалістів. З початком газифікації Черкащини виникла велика потреба в підготовці спеціалістів для потреб газового господарства. Наш навчальний заклад отримав ліцензію на здійснення цієї підготовки і в 2002 році ми відкрили нове відділення газифікації. Спеціальність «Монтаж, обслуговування устаткування та систем газопостачання»  вимагала створення матеріальної бази та бази практичного навчання. Необхідно було здійснити перепідготовку педагогічних кадрів до впровадження будівельної спеціальності. Зараз ми маємо шість спеціалістів з вищою газовою освітою, а також кваліфікованих майстрів практичного навчання. Матеріальна база створювалась завдяки ентузіазму, наполегливості наших викладачів: Поліщука Олександра Володимировича, Славінського Віталія Петровича, Шаповала Володимира Леонідовича, Кашути Володимира Степановича, Побірського Григорія Олексійовича, Ковтун Надії Петрівни  під керівництвом завідуючого відділенням Ковтуна Олександра Петровича. Активну участь у створенні матеріальної бази брали наші студенти та студенти заочного відділення. Значну допомогу в створенні матеріальної бази та полігону надала служба газового господарства Тальнівського району.

Змонтоване обладнання на навчальному полігоні дає можливість на належному рівні проводити теоретичні та практичні заняття із дисциплін, формувати вміння і навички з обслуговування діючого обладнання.  В процесі навчання студенти отримують такі робочі спеціальності як слюсар з ремонту і обладнання газового обладнання та електрозварювальник.

Проведення практичних занять дозволяє оволодіти слюсарними, токарними та зварювальними технологіями, які стануть в пригоді нашим випускникам в майбутній професійній діяльності.

Використання  бази навчання нашого коледжу та проходження практичної підготовки в різних районах Черкащини, Кіровоградської області та багатьох міст України створило сприятливі умови для підготовки фахівців газового господарства високої якості. Наші студенти здобувають на тільки знання, вони отримують великий життєвий досвід, навчаються керувати колективом працівників, уміють застосовувати отримані знання в своїй практичній роботі.

Навчання в коледжі дає можливість продовжити навчання та здобути повну вищу освіту, вступивши на І курс за скороченим терміном навчання в Одеську державну академію будівництва та архітектури та Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, Київський національний університет будівництва та архітектури, інститут післядипломної освіти, Немирівську філію Київського національного університету будівництва та архітектури та інші вузи із цього профілю.


На Черкащині виникла потреба в підготовці кваліфікованих спеціалістів - техніків газового господарства, тому в 2002 році було відкрито газове відділення , яке є наймолодшим у коледжі.

На відділі працює 9 викладачів, що мають відповідну вищу базову освіту, які готують спеціалістів зі спеціальності 5.06010113 « Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання». За короткий період викладачі відділення розробили навчально-методичні комплекси забезпечення викладання дисциплін, обладнали кабінети та лабораторії, оснастили їх необхідним діючим обладнанням, що дає змогу готувати спеціалістів у відповідності з вимогами освітньо-кваліфікаційної характеристики.

Завдяки ініціативі та наполегливості завідуючого відділенням Ковтуна Олександра Петровича, викладачів відділення, було створено належну навчально-методичну базу і навчальний полігон. Змонтоване обладнання на навчальному полігоні дає можливість на належному рівні проводити теоретичні та практичні заняття із дисциплін, формувати вміння і навички з обслуговування діючого обладнання. В процесі навчання студенти отримують такі робочі спеціальності : слюсар з ремонту і обладнання газового обладнання та електрозварювальник.

Після завершення навчання спеціалісти забезпечуються робочими місцями і працюють в газових господарствах, монтажних організаціях на таких посадах: технік з експлуатації газового обладнання, технік з електрохімічного захисту, технік з обліку, слюсар з ремонту і експлуатації газового обладнання.

Хто бажає продовжити навчання має можливість вступити на І курс за скороченим терміном навчання в Одеську державну академію будівництва та архітектури та Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, Київський національний університет будівництва та архітектури, інститут післядипломної освіти, Немирівську філію Київського національного університету будівництва та архітектури і інші вузи із цього профілю.

На відділення «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання» проводиться набір абітурієнтів після 11 класів в кількості 25 осіб та після 9 класів на державну та контрактну форму навчання. Термін навчання - два з половиною роки, та відповідно - три з половиною роки.

За п’ять років навчання випустили 192 студенти, з них 42 особи пішли навчатися у вищі навчальні заклади ІІІ-IV рівнів акредитації.

 

 

Газове відділення засноване в 2002 році і є наймолодшим в коледжі. На відділі працює 9 викладачів, що мають відповідну вищу базову освіту. Вони готують спеціалістів з такої спеціальності: 5. 06010113 « Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання».

В процесі навчання студенти отримують такі робочі спеціальності: слюсар з ремонту і обслуговування газового обладнання, та електрозварник ручного зварювання .

 Після завершення навчання спеціалісти забезпечуються робочими місцями, і працюють в газових господарствах, монтажних організаціях на таких посадах: технік з експлуатації газового обладнання, технік з електрохімічного захисту, технік з обліку, слюсар з ремонту і експлуатації газового обладнання.

 Хто бажає продовжити навчання має можливість вступити на ІІІ-курс на денну форму навчання в Одеську державну академію будівництва та архітектури, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, Київський національний університет будівництва та архітектури.

 Немирівську філію Київського національного університету будівництва та архітектури на заочну форму і інші вузи по цьому профілю.

 На відділення «Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання » проводиться набір абітурієнтів після 11 класу в кількості 25 осіб та після 9 класу також 25 осіб на державну та контрактну форму навчання.

 Термін навчання - два з половиною, та відповідно три з половиною роки.

 За одинадцять років навчання Тальянківський агротехнічний коледж випустив 450 студентів, з них 120 осіб закінчили та продовжують навчатися у вищих навчальних закладах.

 На даний час з 2014-2015 навчальний рік на відділі навчається 77 студентів денної форми навчання, з них на відмінно та добре навчаються 35 осіб. За даний період студентами І-ІУ курсів було проведено 15 екскурсій, на газові господарства району та області, виставкові комплекси м. Києва, Вінниці, Черкаси для покращення багажу знань по спеціальності де проходять майстер - класи на сучасному обладнанні .

 Студенти відділу неодноразово ставали призерами олімпіад району та області по навчанню, спорту і культурно масовій роботі. Так студентка ІІ курсу Прокопенко Люба виборола перше місце в щорічному конкурсі

« Студент року 2014» за номінаціями: « Творчість Т.Г.Шевченка»Обновлен 02 июн 2016. Создан 23 апр 2014 
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.