ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

Технічне відділення
Дирекція Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського НУС, викладачі та студенти відділу електрифікації висловлюють глибоку вдячність керівництву та співробітникам Української електротехнічної корпорації АСКОУкрЕМ за надані навчальні стенди. Посібники покращили рівень підготовки майбутніх молодших спеціалістів техніків-електриків.

Бажаємо корпорації подальшої плідної виробничої діяльності як на теренах України так і за її межами.

В подальшому надіємось на плідну співпрацю і будемо вдячні за любу допомогу як літературою так і обладнанням.

 

  

  

Спеціальності«Агроінженерія», «Електроенергетика,електротехніка та електромеханіка»


  Електромеханічне відділення було засновано в 1978 році.

  За цей час  підготовлено близько 1,5 тисяч спеціалістів , які працюють в різних галузях аграрного виробництва.

  Зараз технічне відділення об’єднує  три спеціальності :“Агроінженерія", “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"та «Будівництво та цивільна інженерія»

  Відділення має відповідну матеріально - технічну базу в складі якої функціонують кабінети та лабораторії що дають можливість готувати спеціалістів відповідних спеціальностей на належному рівні. Навчання студентів проводять висококваліфіковані викладачі які мають значний досвід педагогічної роботи .

  Протягом навчання, крім диплому спеціаліста студенти нашого віддділення отримують атестат про повну середню освіту, а також мають змогу отримати робітничі  професії : водій категорії “А”, “В”, “С”, тракторист категорії “А”,”В”, електромонтер ІІІ-го розряду, електрозварювальник.         Студенти відділення в позаурочний час займаються в спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності, а також в предметних гуртках, які функціонують при кабінетах і лабораторіях відділення.

  Випускники технічного відділення  мають змогу продовжувати навчання  в Уманському національному університеті садівництва.

  Під час навчання студенти відділення здобувають теоретичні знання, практичні вміння і навички з електрифікації та механізації виробничих процесів,експлуатації систем газопостачання.

  Випускники відділення працюють на посадах техніків – електриків, техніків-механіків, інженерів в господарствах Черкаської області та інших областей України. Багато випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах.

 

Спеціальність «Будівництво та цивільна інженерія»

   Життя вимагає нових технологій, впровадження нових спеціальностей та напрямків підготовки спеціалістів. З початком газифікації Черкащини виникла велика потреба в підготовці спеціалістів для потреб газового господарства. Наш навчальний заклад отримав ліцензію на здійснення цієї підготовки і в 2002 році ми відкрили нову  спеціальність «Монтаж, обслуговування устаткування та систем газопостачання» .Нова спеціальність вимагала створення матеріальної бази та бази для практичного навчання. Необхідно було здійснити перепідготовку педагогічних кадрів до впровадження будівельної спеціальності. Зараз ми маємо шість спеціалістів з відповідною вищою освітою, а також кваліфікованих майстрів практичного навчання. Матеріальна база створювалась завдяки ентузіазму, наполегливості наших викладачів: Поліщука Олександра Володимировича, Славінського Віталія Петровича, Шаповала Володимира Леонідовича, Кашути Володимира Степановича, Побірського Григорія Олексійовича, Ковтун Надії Петрівни, Ковтуна Олександра Петровича. Активну участь у створенні матеріальної бази брали наші студенти та студенти заочного відділення. Значну допомогу в створенні матеріальної бази та полігону надала служба газового господарства Тальнівського району.

   Змонтоване обладнання на навчальному полігоні дає можливість на належному рівні проводити теоретичні та практичні заняття із дисциплін, формувати вміння і навички з обслуговування діючого обладнання.  В процесі навчання студенти отримують такі робочі спеціальності: слюсар з ремонту  газового обладнання та електрозварювальник.

   Проведення практичних занять дозволяє оволодіти слюсарними, токарними та зварювальними технологіями, які стануть в пригоді нашим випускникам в майбутній професійній діяльності.

   Використання  бази навчання нашого коледжу та проходження практичної підготовки в різних районах Черкащини, Кіровоградської області та багатьох міст України створило сприятливі умови для підготовки фахівців газового господарства високої якості. Наші студенти здобувають не тільки знання, вони отримують великий життєвий досвід, навчаються керувати колективом працівників, уміють застосовувати отримані знання в своїй практичній роботі.

   Навчання в коледжі дає можливість продовжити навчання та здобути повну вищу освіту, вступивши на І курс за скороченим терміном навчання в Одеську державну академію будівництва та архітектури та Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, Київський національний університет будівництва та архітектури, інститут післядипломної освіти, Немирівську філію Київського національного університету будівництва та архітектури та інші вузи із цього профілю.

 

Завідувач відділення Пастушенко Петро Васильович, спеціаліст вищої категорії.Обновлен 29 окт 2018. Создан 23 апр 2014Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.