ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ
ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Дирекція Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського НУС, викладачі та студенти відділу електрифікації висловлюють глибоку вдячність керівництву та співробітникам Української електротехнічної корпорації АСКОУкрЕМ за надані навчальні стенди. Посібники покращили рівень підготовки майбутніх молодших спеціалістів техніків-електриків.

Бажаємо корпорації подальшої плідної виробничої діяльності як на теренах України так і за її межами.

В подальшому надіємось на плідну співпрацю і будемо вдячні за любу допомогу як літературою так і обладнанням.

 

  

  Електромеханічне відділення засноване у 1978 році. Керує відділенням досвідчений, високо професійний викладач, інженер-електрик, спеціаліст вищої категорії Пастушенко Петро Васильович якого знають і поважають студенти, з його думкою і пропозиціями рахуються керівники коледжу і колеги. Свій досвід він передає молодим викладачам, майстрам виробничого навчання, постійно працює над підвищенням свого професійного рівня.

 

Протягом часу існування відділу підготовлено близько 1,5 тисяч спеціалістів , які працюють в самих різних галузях народного господарства, починаючи від безпосередніх сільськогосподарських професій і закінчуючи військовою справою.

 

Нині електромеханічне відділення найбільше в коледжі на ньому навчається 221 студент по двох спеціальностях “Агроінженерія" та “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".

На базі електромеханічного відділення в 2002 році було відкрито спеціальність “Обслуговування устаткування і система газопостачання”.

Відділення має відповідну матеріально - технічну базу в складі якої функціонують кабінети та лабораторії що дають можливість готувати спеціалістів відповідних спеціальностей на належному рівні. Навчання студентів проводять висококваліфіковані викладачі які мають значний досвід педагогічної роботи , а також порівняно молоді люди, що присвятили себе цій не легкій справі.

 

 

Протягом навчання, крім диплому спеціаліста студенти нашого віддділення отримують атестат про повну середню освіту. А також мають змогу отримати робочі професії , тобто посвідчення кваліфікованого робітника такі як, водій категорії “А”, “В”, “С”, тракторист категорії “А”,”В”, електромонтера ІІІ-го розряду, електрозварювальника. Студенти відділення в позаурочний час займаються в спортивних секціях, гуртках художньої самодіяльності, а також в предметних гуртках, які функціонують при кабінетах і лабораторіях відділення.

Випускники електромеханічного відділення згідно закону про вищу освіту мають змогу продовжувати навчання (ступенева освіта) в Уманському НУС, НУБіП, Кіровоградському НТУ, Черкаському технічному університеті.

 

Протягом навчання студенти відділу здобувають теоретичні знання, практичні вміння і навички з електрифікації та механізації виробничих процесів. Для навчання на відділі обладнані всім необхідним кабінети та лабораторії.

 Випускники відділу працюють на посадах техніків – електриків, техніків-механіків, інженерів в господарствах Черкаської області та інших областей України. Багато випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах.Обновлен 08 фев 2018. Создан 23 апр 2014Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.