ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

 

Рейтингові списки вступників




Рейтингові списки вступників (ПТУ)  
141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"  
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування    
1 Німенко Олександр Васильович 485 175      
2 Бондаренко Владислав Анатолійович 468 168      
3 Свиридовський Денис Вадимович 464 144      
4 Білошицький Петро Миколайович 463 173      
5 Артеменко Артем Анатолійович 424 144      
6 Люльченко Владислав Юрійович 423 153      
             
             
208 " Агроінженерія"
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування    
1 Яросиченко Ростислав Олегович 516 176      
2 Кучер Дмитро Анатолійович 511 171      
3 Полторак Валерій Васильович 509 179      
4 Карюк Руслан Сергійович 500 180      
5 Клименко Владислав Васильович 468 168      
6 Балабанюк Ярослав Сергійович 453 153      
7 Бандурка Олександр Віталійович 453 163      
8 Бабенко Валентин Володимирович 438 158      
9 Лісинчук Святослав Русланович 432 132      
10 Берестенко Артем Андрійович 431 151      
11 Попов Ігор Валерійович 422 152      
12 Причина Віталій Васильович 420 140      
13 Гумененко Вадим Володимирович 411 141      
             
             
192 "Будівництво та цивільна інженерія"
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування    
1 Козовіт Іван Олександрович 447 157      
2 Рудик Дмитро Миколайович 445 155      
3 Борболюк Микола Володимирович 439 159      
4 Куценко Сергій Васильович 433 143      
5 Варгатюк Богдан Юрійович 433 173      
6 Хаврун Андрій Сергійович 417 147      
7 Сальник Іван Геннадійович 408 138      
8 Радіонов Іван Олександрович 403 133      
9 Овсієнко Богдан Віталійлович 401 121      
             
201 " Агрономія"
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування    
1 Колісник Олена Олегівна 500 180      
2 Буга Станіслав Миколайович 474 174      
3 Захаров Олександр Олександрович 470 160      
4 Косогор Віталій Сергійович 452 162      
5 Архипенко Валерій Олексійович 450 170      
6 Зайвий Михайло Анатолійович 450 150   контракт  
7 Лемешова Алла Сергіївна 449 169      
8 Шиятий Юрій Васильович 427 157      
9 Сінокоп Іван Юрійович 395 135      
             
204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва"
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування    
1 Бондар Катерина Григорівна 480 130   контракт  
2  Моісеєнко Олена Дмитрівна 471 161      
3  Курінний Олег Дмитрович 469 159      
4 Лила Олександр Миколайович 457 117   контракт  
5 Міщенко Віталій Володимирович 437 147      
6 Обломей Євгеній Валентинович 433 113   контракт  
7 Щука Віктор Іванович 427 127   контракт  
8  Гаврилюк Інна Іванівна 406 126   контракт  
9 Кравчук Кирило Миколайович 406 116   контракт  
10 Скрипник Денис Андрійович 377 127   контракт  

 

 

 

 

 

 

Рейтингові списки вступників (11 клас)  
141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"   
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування    
1 Сидоренко Максим Андрійович 447 157      
2 Пастушенко Василь Юрійович 365 150      
             
             
208 " Агроінженерія"
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування    
1 Ганюченко Ярослав Олександрович 420 158      
             
             
192 "Будівництво та цивільна інженерія"
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування    
1 Денисенко Максим Олександрович 410 6 Квота - 1    
2 Сиволап Ростислав Петрович 400 6 Квота - 1    
3 Гончаренко Михайло Анатолійович 360 6,7      
4 Піхманець Богдан Віталійович 353 6,6      
5 Зінченко Богдан Ігорович 351 6,3      
6 Бакун Віталій Іванович 346 5,4      
7 Бригодан Роман Миколайович 345 5,4      
             
201 " Агрономія"
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування    
1 Плахотник Станіслав Геннадійович 378 155 Квота - 1    
2 Мартинюк Дмитро Юрійович 435 164      
3 Ліщук Андрій Олегович 420 161      
4 Мороз Володимир Валерійович 419 153      
5 Гордаш Юлія Олександрівна 363 145      
6 Шпак Олександр Юрійович 358 138      
7 Данилів Руслана Михайлівна 353 137      
8 Бондар Віталій Анатолійович 347 139      
             
204 "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва"
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Конкурсний бал Середній бал документа про освіту Ознака особливих підстав для зарахування    
1 Очеретний Дмитро Володимирович 446 166 Квота - 1 контракт  
2 Швець Лілія Володимирівна 439 149      
3 П’ятов Едуард Володимирович 401 144   контракт  
4 Нікуліна Тамара Сергіївна 374 148      
5 Машихін Іван Володимирович 367 138      
6 Скрипка Сергій Олександрович 358 141      
7 Барилко Олександр Васильович 338 131      


Обновлен 10 авг 2017. Создан 09 авг 2017



 
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.