ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

 

Рейтинги студентів на призначення стипендій




Загальний список студентів ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського НУС,які навчаються за держзамовленням, входять до рейтингу успішності за рейтинговим балом, та яким на підставі рішення стипендіальної комісії призначена стипендія за результатами вступних випробувань

 
 
 

№ п/п

ПІБ студента

Група

Соціальний статус (за наявності)

Рейтинговий бал за результатами вступних випробувань

Курс

Місце в   рейтингу 

Рішення стипендіальної комісії

 
 

Агрономія

 

1

Штельмах Тетяна Русланівна

А-11

 

32,10

І

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

2

Зозуля Валерія Олександрівна

А-11

 

29,70

І

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

3

Нечитайло Валентин Олексійович

А-11

 

28,60

І

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

4

Кошельний Анатолій Володимирович

А-11

 

27,70

І

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

5

Нечипоренко Олександр Іванович

А-11

 

27,20

І

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

6

Демашок Назар Дмитрович

А-11

 

26,10

І

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

7

Бондар Олег Олександрович

А-11

 

26,00

І

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

8

Носач Олександр Іванович

А-11

 

25,80

І

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

9

Погребняк Марія Миколаївна

А-11

діти -сироти

22,60

І

9

призначити соціальну стипендію

 

10

Палій Владислав Олександрович

А-11

 

22,30

І

10

 

 

11

Дубинський Ілля Віталійович

А-11

 

21,50

І

11

 

 

12

Євич Сергій Андрійович

А-11

 

21,00

І

12

 

 

13

Бондар Максим Юрійович

А-11

 

20,00

І

13

 

 

14

Ковбун Анастасія Вячеславівна

А-11

діти учасни-ків АТО

18,10

І

14

призначити соціальну стипендію

 

15

Приятельчук Аліна Володимирівна

А-11

 

17,10

І

15

 

 

16

Коровіцький Олексій Дмитрович

А-11

 

15,70

І

16

 

 

17

Коваленко Захар Володимирович

А-11

 

14,80

І

17

 

 

18

Ткачук Анатолій Володимирович

А-11

учасники АТО

14,80

І

18

призначити соціальну стипендію

 

19

Левченко Богдан Іванович

А-21

 

396,00

ІІ

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

20

Ворсуляк Роксолана Геннадіївна

А-21

діти -сироти

385,00

ІІ

2

призначити соціальну стипендію

 

21

Хитрук Олег Іванович

А-21

діти-інваліди

376,00

ІІ

3

призначити соціальну стипендію

 

Технологія виробництва та  переробки продукції тваринництва

 

22

Коломієць Євгеній Олександрович

Т-11

 

22,20

І

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

23

Сапата Вікторія Василівна

Т-11

 

21,60

І

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

24

Загребельна Катерина Валеріївна

Т-11

 

19,70

І

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

25

Крива Яна Валеріївна

Т-11

 

18,90

І

4

 

 

26

Броварник Владислав Тарасович

Т-11

 

17,80

І

5

 

 

27

Нижник Яна Віталіївна

Т-11

діти -сироти

17,60

І

6

призначити соціальну стипендію

 

28

Ільніцький Олександр Миколайович

Т-11

 

14,80

І

7

 

 

29

Заверюха Наталія Ігорівна

Т-21

 


502,00

ІІ

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

30

Карасьов Артем Анатолійович

Т-21

 

17,00

ІІ

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

31

Щербина Владислав Віталійович

Т-21

 

378,00

ІІ

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

32

Савранська Наталія Василівна

Т-21

 

368,00

ІІ

4

 

 

33

Радванська Надія Олександрівна

Т-21

діти учасни-ків АТО

354,00

ІІ

5

призначити соціальну стипендію

 

34

Сіразетдінов Владислав Валерійович

Т-21

 

14,00

ІІ

6

 

 

35

Манелюк Марія Іванівна

Т-21

 

11,33

ІІ

7

 

 

Будівництво та цивільна інженерія

 

36

Демиденко Валерій Анатолійович

Г-21

 

18,00

І

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

37

Зайченко Оксана Валентинівна

Г-21

 

16,00

І

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

38

Корольова Ірина Костянтинівна

Г-21

 

16,00

І

3

 призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

39

Орлов Дмитро Віталійович

Г-21

учасники АТО

13,00

ІІ

1

призначити соціальну стипендію

 

40

Кузьмінський Олег Сергійович

Г-21

 

12,00

ІІ

2

 

 

41

Куліш Володимир Леонідович

Г-21

 

11,00

ІІ

3

 

 

42

Ткачук Віталій Юрійович

Г-21

 

10,00

ІІ

4

 

 

Агроінженерія

 

43

Крикливенко Юрій Олександрович

М-11

 

24,60

І

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

44

Холоденко Олександр Володимирович

М-11

 

23,40

І

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

45

Бузівський Богдан Юрійович

М-11

 

21,30

І

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

46

Ковальчук Богдан Миколайович

М-11

 

19,00

І

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

47

Фрунзе Артур Романович

М-11

 

17,20

І

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

48

Бабейчик Богдан Васильович

М-11

 

16,60

І

6

 

 

49

Зайченко Ярослав Васильович

М-11

 

16,40

І

7

 

 

50

Булавка Ростислав Володимирович

М-11

 

16,40

І

8

 

 

51

Іваненко Владислав Сергійович

М-11

 

15,10

І

9

 

 

52

Кротенко Іван Володимирович

М-11

 

14,10

І

10

 

 

53

Дорошенко Олег Русланович

М-11

 

13,00

І

11

 

 

54

Войтик Олександр Володимирович

М-21

 

413,00

ІІ

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

55

Бомко Андрій Романович

М-21

 

410,00

ІІ

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

56

Чорний Владислав Іванович

М-21

 

380,00

ІІ

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

57

Галета Владислав Віталійович

М-21

 

15,00

ІІ

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

58

Тарасюк Юрій Володимирович

М-21

 

14,00

ІІ

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

59

Волошенюк Богдан Григорович

М-21

 

13,00

ІІ

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

60

Дорошенко Едуард Олександрович

М-21

 

13,00

ІІ

7

 

 

61

Червяк Павло Олександрович

М-21

 

13,00

ІІ

8

 

 

62

Баранюк Артем Юрійович

М-21

 

12,00

ІІ

9

 

 

63

Печериця Павло Олександрович

М-21

 

12,00

ІІ

10

 

 

64

Редько Віталій Васильович

М-21

діти -сироти

12,00

ІІ

11

призначити соціальну стипендію

 

65

Ціханевич Микола Сергійович

М-21

 

12,00

ІІ

12

 

 

66

Безвершенко Максим Володимирович

М-21

 

10,00

ІІ

13

 

 

67

Врубльовський Олександр Валерійович

М-21

 

10,00

ІІ

14

 

 

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

 

68

Шаповал Дмитро Володимирович

Е-11

 

28,00

І

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

69

Бойко Юрій Вікторович

Е-11

 

25,60

І

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

70

Демченко Антон Миколайович

Е-11

 

24,60

І

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

71

Можайкін Павло Олександрович

Е-11

 

22,80

І

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

72

Почтар Олександр Андрійович

Е-11

 

22,00

І

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

73

Чернявський Олег Вікторович

Е-11

 

21,20

І

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

74

Мовчан Андрій Вікторович

Е-11

 

21,00

І

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

75

Степаненко Микола Миколайович

Е-11

діти учасни-ків АТО

20,20

І

8

призначити соціальну стипендію

 

76

Тимошенко Олександр Ігорович

Е-11

 

19,70

І

9

 

 

77

Гудзенко Роман Сергійович

Е-11

 

19,20

І

10

 

 

78

Фалькович Інна Русланівна

Е-11

 

18,30

І

11

 

 

79

Єнич Володимир Олександрович

Е-11

 

18,10

І

12

 

 

80

Капустера Владислав Ігорович

Е-11

 

17,50

І

13

 

 

81

Дикун Віктор Сергійович

Е-11

 

16,70

І

14

 

 

82

Бурлака Андрій Андрійович

Е-11

 

16,70

І

15

 

 

83

Москаленко Артем Сергійович

Е-11

діти учасни-ків АТО

15,10

І

16

призначити соціальну стипендію

 

84

Голуб Богдан Вадимович

Е-21

 

520,00

ІІ

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

85

Прутян Юрій Володимирович

Е-21

 

16,00

ІІ

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

86

Химич Григорій Сергійович

Е-21

 

388,00

ІІ

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

87

Білоус Валентин Михайлович

Е-21

діти -сироти

15,00

ІІ

4

призначити соціальну стипендію

 

88

Мигалуш Владислав Олегович

Е-21

діти -сироти

15,00

ІІ

5

призначити соціальну стипендію

 

89

Мазур Михайло Михайлович

Е-21

 

14,00

ІІ

6

 

 

90

Римар Володимир Васильович

Е-21

 

14,00

ІІ

7

 

 

91

Сологуб Назарій Олексійович

Е-21

 

13,00

ІІ

8

 

 

92

Мельник Станіслав Ігорович

Е-21

 

11,00

ІІ

9

 

 

 

 

 

Загальний список студентів ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського 

НУС,які навчаються за держзамовленням, входять до рейтингу успішності за рейтинговим балом, та яким на підставі рішення стипендіальної комісії від 03 липня  2019 р. призначена стипендія за результатами другого семестрового контролю 2018-2019 навчального року 

 До рейтингу не включаються особи, які:

 

-   навчаються за контрактом; 

-   станом на перше число, що настає після закінчення семестрового контролю згідно з навчальним планом, мають академічну заборгованість; 

-   під час семестрового контролю здійснювали повторне складення контрольних заходів з метою покращення отриманих раніше оцінок;

 -  до дати завершення семестрового контролю, визначеного навчальним планом, не склали семестровий контроль з будь-якого навчального предмета (дисципліни).


 

№ п/п

ПІБ студента

Група

Соціальний статус (за наявності)

Рейтинговий бал за результатами ІІ сем.2018- 2019 н.р.

Курс

Місце в   рейтингу 

Рішення стипендіальної комісії

 
 

Агрономія

 

1

Урсуляк Артем Сергійович

А-11

 

56,55

І

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

2

Шинкарюк Артем Васильович

А-11

 

49,65

І

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

3

Шевчук Юлія Вячеславівна

А-11

 

49,35

І

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

4

Михайлов Станіслав Вікторович

А-11

 

44,35

І

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

5

Колотило Вікторія Олександрівна

А-11

 

43,85

І

5

 

 

6

Фера Микола Анатолійович

А-11

 

41,80

І

6

 

 

7

Алечко Богдан Васильович

А-11

 

27,95

І

7

 

 

8

Баранюк Альона Геннадіївна

А-11

 

25,00

І

8

 

 

9

Карбівничий Вадим Володимирович

А-11

 

20,70

І

9

 

 

10

Цюпа Микола Миколайович

А-21

 

52,50

ІІ

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

11

Заболотній Віталій Сергійович

А-21

 

52,00

ІІ

2

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

12

Сергієнко Олександр Вячеславович

А-21

 

46,00

ІІ

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

13

Кобець Михайло Олександрович

А-21

 

45,50

ІІ

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

14

Сухоярський Андрій Сергійович

А-21

 

45,00

ІІ

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

15

Самородченко Євген Сергійович

А-21

 

43,50

ІІ

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

16

Спиридонов Максим Олександрович

А-21

 

42,50

ІІ

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

17

Мартиненко Олег Олександрович

А-21

 

42,00

ІІ

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

18

Кармазін Максим Андрійович

А-21

 

38,00

ІІ

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

19

Троян Дар'я Максимівна

А-21

 

38,00

ІІ

10

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

20

Бойко Максим Сергійович

А-21

 

36,50

ІІ

11

 

 

21

Різник Яна Геннадіївна

А-21

 

36,50

ІІ

12

 

 

22

Вихренко Владислав Валерійович

А-21

 

36,00

ІІ

13

 

 

23

Миронюк Артур Андрійович

А-21

 

35,50

ІІ

14

 

 

24

Ратушний Дмитро Дмитрович

А-21

 

35,50

ІІ

15

 

 

25

Бабейчик Павло Васильович

А-21

 

35,00

ІІ

16

 

 

26

Коваленко Сергій Сергійович

А-21

 

34,50

ІІ

17

 

 

27

Вознесенські Януш Єжи

А-21

 

34,00

ІІ

18

 

 

28

Сидоренко Ярослав Сергійович

А-21

 

34,00

ІІ

19

 

 

29

Кулик Ярослав Ростиславович

А-21

 

32,00

ІІ

20

 

 

30

Москаленко Софія Володимирівна

А-21

 

31,10

ІІ

21

 

 

31

Чокаль Назар Геннадійович

Ас-22

 

51,00

ІІ

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

32

Гармаш Євгеній Васильович

Ас-22

 

49,30

ІІ

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

33

Очеретяний Сергій Олександрович

Ас-22

 

47,90

ІІ

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

34

Мороз Артур Іванович

Ас-22

 

44,80

ІІ

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

35

Бойко Ростислав Костянтинович

Ас-22

 

43,80

ІІ

5

 

 

36

Тараненко Микола Олександрович

Ас-22

 

41,30

ІІ

6

 

 

37

Радченко Євгеній Вадимович

Ас-22

 

38,10

ІІ

7

 

 

38

Корчевний Роман Петрович

Ас-22

 

33,80

ІІ

8

 

 

39

Кудлюк Дарія Олександрівна

А-31

 

51,80

ІІІ

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

40

Рябоненко Альона Юріївні

А-31

 

51,30

ІІІ

2

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

41

Архипенко Валерій Олексійович

Ас-32

 

51,20

ІІІ

3

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

42

Носов Владислав Юрійович

А-31

 

48,20

ІІІ

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

43

Дудник Родіон Русланович

А-31

 

47,90

ІІІ

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

44

Ліщук Андрій Олегович

Ас-32

 

46,50

ІІІ

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

45

Новікова Оксана Олександрівна

А-31

 

46,30

ІІІ

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

46

Гупал Олег Васильович

А-31

 

45,80

ІІІ

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

47

Мороз Володимир Валерійович

Ас-32

 

45,70

ІІІ

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

48

Кошельна Інна Володимирівна

А-31

 

45,20

ІІІ

10

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

49

Шпак Олександр Юрійович

Ас-32

 

45,10

ІІІ

11

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

50

Лемешева Алла Сергіївна

Ас-32

діти -сироти

44,50

ІІІ

12

призначити ординарну (звичайну) стипендію, призначити соціальну стипендію

 

51

Говорун Ріта Віталіївна

А-31

 

44,40

ІІІ

13

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

52

Кулеша Антон Павлович

А-31

 

43,40

ІІІ

14

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

53

Плахотник Станіслав Геннадійович

Ас-32

діти -сироти

42,80

ІІІ

15

призначити соціальну стипендію

 

54

Луценко Євгеній Сергійович

А-31

 

42,40

ІІІ

16

 

 

55

Мушта Костянтин Костянтинович

А-31

 

41,80

ІІІ

17

 

 

56

Карпіков Олександр Сергійович

А-31

 

39,50

ІІІ

18

 

 

57

Потапенко Руслан Миколайович

А-31

діти учасни-ків АТО

38,80

ІІІ

19

призначити соціальну стипендію

 

58

Конончук Анжела Анатоліївна

А-31

 

37,00

ІІІ

20

 

 

59

Мосінзовий Вадим Сергійович

А-31

 

35,30

ІІІ

21

 

 

60

Захаров Олександр Олександрович

Ас-32

 

30,00

ІІІ

23

 

 

61

Колісник Олена Олегівна

Ас-32

 

30,00

ІІІ

24

 

 

62

Максименко Назар Сергійович

Ас-32

 

30,00

ІІІ

25

 

 

63

Мартинюк Дмитро Юрійович

Ас-32

 

30,00

ІІІ

26

 

 

64

Ткаченко Максим Михайлович

Ас-32

 

30,00

ІІІ

27

 

 

65

Шкляренко Сергій Володимирович

Ас-32

діти учасни-ків АТО

30,00

ІІІ

28

призначити соціальну стипендію

 

Технологія виробництва та  переробки продукції тваринництва

 

66

Зайцева Вікторія Русланівна

Т-11

 

53,80

І

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

67

Головко Богдан Васильович

Т-11

 

49,35

І

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

68

Каракай Юлія Сергіївна

Т-11

 

49,00

І

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

69

Досич Петро Олександрович

Т-11

 

42,30

І

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

70

Баранюк Олександр Володимирович

Т-11

 

33,35

І

5

 

 

71

Науман Ніна Олександрівна

Т-11

 

31,20

І

6

 

 

72

Бевзюк Сергій Максимович

Т-11

 

29,05

І

7

 

 

73

Чубар Мар'яна Василівна

Т-11

 

27,85

І

8

 

 

74

Бабенко Максим Володимирович

Т-11

 

21,05

І

9

 

 

75

Дубограй Артем Олександрович

Т-21

 

29,00

ІІ

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

76

Поліщук Марія Олександрівна

Т-21

 

25,00

ІІ

2

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

77

Вовк Станіслав Віталійович

Т-21

 

50,50

ІІ

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

78

Волошин Віталій Сергійович

Т-21

 

50,30

ІІ

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

79

Трувальов Вадим Сергійович

Т-21

 

45,20

ІІ

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

80

Колеснік Петро Віталійович

Т-21

 

44,60

ІІ

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

81

Романенко Назарій Вікторович

Т-21

 

44,10

ІІ

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

82

Іванова Таміла Андріївна

Т-21

 

42,50

ІІ

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

83

Шпілька Павло Юрійович

Т-21

 

41,90

ІІ

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

84

Петрякова Оксана Олександрівна

Т-21

 

41,80

ІІ

10

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

85

Прокопенко Валерія Русланівна

Т-21

 

41,40

ІІ

11

 

 

86

Цикалюк Юлія Юріївна

Т-21

 

41,30

ІІ

12

 

 

87

Чепка Юлія Сергіївна

Т-21

 

40,00

ІІ

13

 

 

88

Заболотній Олександр Олександрович

Т-21

 

36,20

ІІ

14

 

 

89

Коваль Тетяна Олегівна

Т-21

 

33,60

ІІ

15

 

 

90

Колісник Анастасія Миколаївна

Т-21

 

33,50

ІІ

16

 

 

91

Діденко Марія Тарасівна

Т-21

 

33,50

ІІ

17

 

 

92

Пастушенко Валентин Володимирович

Т-21

 

32,80

ІІ

18

 

 

93

Лимаренко Максим Назарович

Т-21

 

31,80

ІІ

19

 

 

94

Баранюк Андрій Миколайович

Т-21

 

30,00

ІІ

20

 

 

95

Павліченко Артур Іванович

Т-31

 

51,30

ІІІ

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

96

Таран Євгеній Сергійович

Т-31

 

50,00

ІІІ

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

97

Корнеєв Данило Андрійович

Т-31

 

49,90

ІІІ

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

98

Чмига Олександр Володимир.

Т-31

 

46,50

ІІІ

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

99

Стернат Вікторія Василівна

Т-31

 

46,30

ІІІ

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

100

Козіров Богдан Сергійович

Т-31

 

45,20

ІІІ

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

101

Дубова Софія Віталіївна

Т-31

 

43,90

ІІІ

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

102

Чорна  Діана Василівна

Т-31

 

43,00

ІІІ

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

103

Жук Максим Юрійович

Т-31

діти -сироти

42,10

ІІІ

9

призначити соціальну стипендію

 

104

Коваленко Микола Юрійович

Т-31

 

42,00

ІІІ

10

 

 

105

Костенко Григорій Григоров.

Т-31

 

40,50

ІІІ

11

 

 

106

Нікуліна Тамара Сергіївна

Т-31

 

39,30

ІІІ

12

 

 

107

Моісеєнко Олена Дмитрівна

Т-31

 

38,70

ІІІ

13

 

 

108

Барилко Олександр Васильов.

Т-31

 

37,60

ІІІ

14

 

 

109

Скрипка Сергій Олександров.

Т-31

 

36,30

ІІІ

15

 

 

110

Гуляйло Аліна Василівна

Т-31

 

32,40

ІІІ

16

 

 

111

Ткаченко Карина Ігорівна

Т-31

діти -сироти

31,10

ІІІ

17

призначити соціальну стипендію

 

Будівництво та цивільна інженерія

 

112

Яремчук Олександр Сергійович

Г-11

 

38,55

І

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

113

Турмій Іван Олексійович

Г-11

 

31,80

І

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

114

Огородник Руслан Миколайович

Г-11

 

50,50

І

3

 

 

115

Добрянський Олексій Олексійович

Г-21

діти -сироти

47,80

ІІ

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі, призначити соціальну стипендію

 

116

Кошман Володимир Володимирович

Г-21

 

42,00

ІІ

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

117

Бабенко Артем Володимирович

Г-21

діти -сироти

41,20

ІІ

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію, призначити соціальну стипендію

 

118

Шевченко Владислав Сергійович

Г-21

 

41,10

ІІ

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

119

Пачесюк Сергій Романович

Г-21

 

40,00

ІІ

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

120

Кравець Олександр Олександрович

Г-21

 

35,50

ІІ

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

121

Крамаренко Валерія Юріївна

Г-21

 

28,40

ІІ

7

 

 

122

Дорош Олександр Миколайович

Г-21

 

28,00

ІІ

8

 

 

123

Вітюк Володимир Віталійович

Г-21

 

28,00

ІІ

9

 

 

124

Гриненко Михайло Михайлович

Г-21

 

28,00

ІІ

10

 

 

125

Івченко Владислав Володимирович

Г-21

 

28,00

ІІ

11

 

 

126

Ісаєнко Радіон Петрович

Г-21

 

28,00

ІІ

12

 

 

127

Левчук Роман Анатолійович

Г-21

 

28,00

ІІ

13

 

 

128

Рубан Максим Тарасович

Г-21

 

28,00

ІІ

14

 

 

129

Рудик Дмитро Миколайович

Г-31

 

50,00

ІІІ

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

130

Сальник Іван Геннадійович

Г-31

діти -сироти

46,50

ІІІ

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію, призначити соціальну стипендію

 

131

Борболюк Микола Володимирович

Г-31

 

46,00

ІІІ

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

132

Піхманець Богдан Віталійович

Г-31

 

46,00

ІІІ

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

133

Варгатюк Богдан Юрійович

Г-31

 

44,00

ІІІ

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

134

Зінченко Богдан Ігорович

Г-31

 

42,00

ІІІ

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

135

Березко Артур Сергійович

Г-31

 

39,50

ІІІ

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

136

Гончаренко Михайло Анатолійович

Г-31

 

39,00

ІІІ

8

 

 

137

Бакун Віталій Іванович

Г-31

 

30,00

ІІІ

9

 

 

138

Бригодан Роман Миколайович

Г-31

 

30,00

ІІІ

10

 

 

139

Денисенко Максим Олександрович

Г-31

діти -сироти

30,00