ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

 

Рейтинги студентів на призначення стипендій




Загальний список студентів ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського 

НУС,які навчаються за держзамовленням, входять до рейтингу успішності за рейтинговим балом, та яким на підставі рішення стипендіальної комісії від 06 липня 2018 р. призначена стипендія за результатами другого семестрового контролю 2017-2018 навчального року 

 До рейтингу не включаються особи, які:

 

-   навчаються за контрактом; 

-   станом на перше число, що настає після закінчення семестрового контролю згідно з навчальним планом, мають академічну заборгованість; 

-   під час семестрового контролю здійснювали повторне складення контрольних заходів з метою покращення отриманих раніше оцінок;

 -  до дати завершення семестрового контролю, визначеного навчальним планом, не склали семестровий контроль з будь-якого навчального предмета (дисципліни).


№ п/п

ПІБ студента

Група

Соціальний статус (за наявності)

Рейтинговий бал за результатами ІІ сем.2017- 2018н.р.

Курс

Місце в   рейтингу 

Рішення стипендіальної комісії

 
 

Агрономія

 

1

Цюпа Микола Миколайович

А-21

 

49,15

ІІ

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

2

Заболотній Віталій Сергійович

А-21

 

44,95

ІІ

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

3

Сергієнко Олександр В'ячеславович

А-21

 

43,55

ІІ

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

4

Спиридонов Максим Олександрович

А-21

 

40,80

ІІ

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

5

Сухоярський Андрій Сергійович

А-21

 

40,00

ІІ

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

6

Кобець Михайло Олександрович

А-21

 

39,15

ІІ

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

7

Кармазін Максим Андрійович

А-21

 

37,80

ІІ

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

8

Мартиненко Олег Олександрович

А-21

 

37,50

ІІ

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

9

Самородченко Євгеній Сергійович

А-21

 

36,65

ІІ

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

10

Ратушний Дмитро Дмитрович

А-21

 

33,20

ІІ

10

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

11

Бойко Максим Сергійович

А-21

 

31,95

ІІ

11

 

 

12

Кулик Ярослав Ростиславович

А-21

 

29,15

ІІ

13

 

 

13

Бабейчик Павло Васильович

А-21

 

27,65

ІІ

15

 

 

14

Троян Дар'я Максимівна

А-21

 

26,95

ІІ

16

 

 

15

Вознесенські Януш Єжи

А-21

 

25,25

ІІ

17

 

 

16

Рябоненко Альона Юріївні

А-31

 

47,80

ІІІ

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

17

Кошельна Інна Володимирівна

А-31

 

47,50

ІІІ

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

18

Дудник Родіон Русланович

А-31

 

47,50

ІІІ

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

19

Говорун Ріта Віталіївна

А-31

 

47,00

ІІІ

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

20

Кудлюк Дарія Олександрівна

А-31

 

46,80

ІІІ

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

21

Носов Владислав Юрійович

А-31

 

46,50

ІІІ

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

22

Гупал Олег Васильович

А-31

 

46,50

ІІІ

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

23

Новікова Оксана Олександрівна

А-31

 

44,20

ІІІ

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

24

Кулеша Антон Павлович

А-31

 

43,00

ІІІ

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

25

Прищепа Ярослав Олександрович

А-31

 

43,00

ІІІ

10

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

26

Карпіков Олександр Сергійович

А-31

 

41,50

ІІІ

11

 

 

27

Луценко Євгеній Сергійович

А-31

 

40,50

ІІІ

12

 

 

28

Мушта Костянтин Костянтинович

А-31

 

38,00

ІІІ

13

 

 

29

Потапенко Руслан Миколайович

А-31

діти учасни-ків АТО

37,00

ІІІ

14

призначити соціальну стипендію

 

30

Мосінзовий Вадим Сергійович

А-31

 

35,30

ІІІ

15

 

 

31

Архипенко Валерій Олексійович

А-32

 

53,50

ІІІ

1

 

 

32

Ліщук Андрій Олегович

А-32

 

50,20

ІІІ

2

 

 

33

Мороз Володимир Валерійович

А-32

 

50,00

ІІІ

3

 

 

34

Шпак Олександр Юрійович

А-32

 

49,50

ІІІ

4

 

 

35

Колісник Олена Олегівна

А-32

 

48,20

ІІІ

5

 

 

36

Лемешова Алла Сергіївна

А-32

діти -сироти

46,70

ІІІ

6

призначити соціальну стипендію

 

37

Данилів Руслана Михайлівна

А-32

 

42,20

ІІІ

7

 

 

38

Плахотник Станіслав Геннадійович

А-32

діти -сироти

40,00

ІІІ

8

призначити соціальну стипендію

 

39

Мартинюк Дмитро Юрійович

А-32

 

38,90

ІІІ

9

 

 

Виробництво і переробка продукції рослинництва

 

40

Сиротюк Анна Юріївна

Ас-42

 

53,00

ІV

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

41

Телятник Наталія Юріївна

Ас-42

 

50,50

ІV

2

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

42

Лукаш Яна Андріївна

А-41

 

50,10

ІV

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

43

Оганезян Давид Арутюнович

А-41

 

49,50

ІV

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

44

Овчаренко Вадим Юрійович

А-41

 

48,50

ІV

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

45

Скінтей Яна Дмитрівна

А-41

 

48,00

ІV

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

46

Маленко Оксана Русланівна

А-41

 

47,70

ІV

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

47

Ротаєнко Аліна Андріївна

Ас-42

 

47,70

ІV

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

48

Прищ Євгеній Миколайович

Ас-42

 

47,10

ІV

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

49

Лавренюк Євген Андрійович

А-41

 

45,80

ІV

10

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

50

Скарга Ольга Миколаївна

Ас-42

 

45,20

ІV

11

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

51

Грищук Олександр Сергійович

А-41

 

39,40

ІV

12

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

52

Сторчілов Ярослав Олексійович

Ас-42

діти учасни-ків АТО

38,80

ІV

13

призначити соціальну стипендію

 

53

Ващенко Роман Андрійович

А-41

 

37,10

ІV

14

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

54

Хоменко Богдан Іванович

А-41

діти -сироти

30,00

ІV

15

призначити соціальну стипендію

 

55

Аненков Дмитро Володимирович

А-42

діти з малозаб. сімей

3,18

ІV

16

призначити соціальну стипендію

 

56

Полоротов Вадим Юрійович

Ас-42

діти -сироти

35,30

ІV

17

призначити соціальну стипендію

 

Технологія виробництва та  переробки продукції тваринництва

 

57

Дубограй Артем Олександрович

Т-21

 

55,00

ІI

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

58

Петрякова Оксана Олександрівна

Т-21

 

47,70

ІI

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

59

Вовк Станіслав Віталійович

Т-21

 

44,50

ІI

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

60

Романенко Назарій Вікторович

Т-21

 

44,20

ІI

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

61

Поліщук Марія Олександрівна

Т-21

 

44,00

ІI

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

62

Чепка Вікторія Сергіївна

Т-21

 

42,50

ІI

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

63

Іванова Таміла Андріївна

Т-21

 

38,50

ІI

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

64

Цикалюк Юлія Юріївна

Т-21

 

37,50

ІI

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

65

Колісник Анастасія Миколаївна

Т-21

 

34,00

ІI

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

66

Діденко Марія Тарасівна

Т-21

 

29,00

ІI

10

 

 

67

Сидоренко Ярослав Сергійович

Т-21

 

25,00

ІI

11

 

 

68

Таран Євгеній Сергійович

Т-31

 

50,50

ІІI

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

69

Корнеєв Данило Андрійович

Т-31

 

50,30

ІІI

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

70

Дубова Софія Віталіївна

Т-31

 

45,20

ІІI

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

71

Стернат Вікторія Василівна

Т-31

 

44,60

ІІI

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

72

Павліченко Артур Іванович

Т-31

 

44,10

ІІI

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

73

Чмига Олександр Володимир

Т-31

 

42,50

ІІI

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

74

Нікуліна Тамара Сергіївна

Т-31

 

41,90

ІІI

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

75

Чорна  Діана Василівна

Т-31

 

41,80

ІІI

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

76

Моісеєнко Олена Дмитрівна

Т-31

 

41,40

ІІI

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

77

Костенко Григорій Григорович

Т-31

 

41,30

ІІI

10

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

78

Козіров Богдан Сергійович

Т-31

 

40,00

ІІI

11

 

 

79

Скрипка Сергій Олександров

Т-31

 

36,20

ІІI

12

 

 

80

Барилко Олександр Васильович

Т-31

 

33,60

ІІI

13

 

 

81

Жук Максим Юрійович

Т-31

діти -сироти

33,50

ІІI

14

призначити соціальну стипендію

 

82

Коваленко Микола Юрійович

Т-31

 

33,50

ІІI

15

 

 

83

Ткаченко Карина Ігорівна

Т-31

діти -сироти

32,80

ІІI

16

призначити соціальну стипендію

 

84

Коломієць Дмитро Олександрович

Т-31

 

31,80

ІІI

17

 

 

85

Міщенко Віталій Володимирович

Т-31

діти -сироти

30,00

ІІI

18

призначити соціальну стипендію

 

86

Куцаєнко Віталій Валентинович

Т-41

 

53,50

IV

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

87

Попрієнко Ростислав Миколайович

Т-41

 

50,50

ІV

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

88

Дудник Тарас Русланович

Т-41

 

50,00

ІV

3

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

89

Шкребтій Владислав Юрійович

Т-41

 

49,20

ІV

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

90

Сіманайть Кароліна Вікторівна

Т-41

 

48,30

ІV

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

91

Білоусова Оксана Валеріївна

Т-42

 

48,10

ІV

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

92

Грабовий Володимир Васильович

Т-42

 

46,30

ІV

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

93

Горбаченко Дмитро Олегович

Т-41

 

46,20

ІV

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

94

Баланюк Катерина Іванівна

Т-41

 

45,60

ІV

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

95

Білик Яна Олександрівна

Т-41

 

45,60

ІV

10

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

96

Пономарьова Галина Іванівна

Т-41

 

45,50

ІV

11

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

97

Мельник Анна Станіславівна

Т-41

 

45,30

ІV

12

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

98

Медведенко Іоанн Русланович

Т-41

 

44,30

ІV

13

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

99

Дорошенко Роман Юрійович

Т-41

 

44,10

ІV

14

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

100

Вернигорова Владислава Василівна.

Т-42

діти -сироти

38,50

ІV

15

призначити соціальну стипендію

 

101

Проценко Владислав Олександрович

Т-42

 

38,00

ІV

16

 

 

102

Портянко Ольга Василівна

Т-41

 

32,00

ІV

17

 

 

103

Голуб Любов Геннадіївна

Т-42

 

31,00

ІV

18

 

 

104

Стародуб Дмитро Андрійович

Т-41

діти учасни-ків АТО

30,00

ІV

19

призначити соціальну стипендію

 

105

Коцюбинська Анастасія Валентинівна

Т-42

діти -сироти

30,00

ІV

20

призначити соціальну стипендію

 

106

Середа Марина Сергіївна

Т-42

 

27,00

ІV

21

 

 

107

Лисогор Вікторія Станіславівна

Т-42

діти -сироти

26,50

ІV

22

призначити соціальну стипендію

 

Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання

 

108

Кошман Володимир Володимирович

Г-21

 

35,85

ІI

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

109

Пачесюк Сергій Романович

Г-21

 

34,50

ІI

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

110

Кравець Олександр Олександрович

Г-21

 

26,65

ІI

3

 

 

111

Сальник Іван Геннадійович

Г-21

 

50,00

ІІI

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

112

Борболюк Микола Володимирович

Г-21

 

50,00

ІІI

2

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

113

Рудик Дмитро Миколайович

Г-21

 

48,70

ІІI

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

114

Піхманець Богдан Віталійович

Г-21

 

45,40

ІІI

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

115

Варгатюк Богдан Юрійович

Г-21

 

44,60

ІІI

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

116

Зінченко Богдан Ігорович

Г-21

 

41,50

ІІI

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

117

Гончаренко Михайло Анатолійович

Г-21

 

41,50

ІІI

7

призначити соціальну стипендію

 

118

Березко Артур Сергійович

Г-21

 

39,20

ІІI

8

 

 

119

Денисенко Максим Олександрович

Г-21

діти -сироти

32,30

ІІI

9

призначити соціальну стипендію

 

120

Бакун Віталій Іванович

Г-21

 

30,80

ІІI

10

 

 

121

Дяченко Ігор Володимирович

Г-41

 

49,00

ІV

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

122

Каплюченко Олександр Андрійович

Г-41

 

47,90

ІV

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

123

Романюк Андрій Анатолійович

Г-41

 

46,80

ІV

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

124

Новак Богдан Олександрович

Г-41

 

45,90

ІV

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

125

Ільченко Наталка Олександрівна

Г-41

 

45,40

ІV

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

126

Мирончук Максим Володимирович

Г-41

 

43,60

ІV

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

127

Томчак Роман Володимирович

Г-41

 

42,50

ІV

7

 

 

Агроінженерія

 

128

Якименко Леонід Володимирович

М-21

 

47,10

ІI

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

129

Адаменко Володимир Анатолійович

М-21

 

43,50

ІI

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

130

Бойло Григорій Богданович

М-21

 

37,50

ІI

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

131

Малий В'ячеслав Анатолійович

М-21

 

37,05

ІI

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

132

Александров Владислав Олександрович

М-21

 

34,15

ІI

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

133

Бордюгов Вадим Васильович

М-21

 

32,80

ІI

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

134

Шувалов Євгеній Анатолійович

М-21

діти -сироти

29,45

ІI

7

призначити соціальну стипендію, ординарну

 

135

Сердечний Владислав Вікторович

М-21

 

27,80

ІI

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

136

Погорілий Денис Олександрович

М-21

 

24,15

ІI

9

 

 

137

Савіцький Андрій Олександрович

М-31

 

46,20

ІІI

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

138

Карюк Руслан Сергійович

М-31

 

45,70

ІІI

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

139

Гирда Юрій Васильович

М-31

 

43,10

ІІI

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

140

Приймачук Віталій Вячеславович

М-31

 

42,90

ІІI

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

141

Клименко Іван Вікторович

М-31

 

41,20

ІІI

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

142

Топтун Микола Вікторович

М-31

 

40,60

ІІI

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

143

Прилуцький Олексій Володимирович

М-31

 

40,00

ІІI

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

144

Тимошин Віталій Сергійович

М-31

 

39,40

ІІI

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

145

Поцікайло Аркадій В'ячеславович

М-31

 

39,20

ІІI

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

146

Гречка Ярослав Анатолійович

М-31

 

38,80

ІІI

10

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

147

Дрозденко Михайло Васильович

М-31

 

38,20

ІІI

11

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

148

Городнічев Олександр Іванович

М-31

 

37,30

ІІI

12

 

 

149

Тимчук Максим Русланович

М-31

 

37,10

ІІI

13

 

 

150

Рябченко Олег Олегович

М-31

 

35,30

ІІI

14

 

 

151

Бескиш Євген Володимирович

М-31

 

35,00

ІІI

15

 

 

152

Завалій Микола Васильович

М-31

діти -сироти

34,70

ІІI

16

призначити соціальну стипендію

 

153

Корчменюк Руслан Сергійович

М-31

 

33,50

ІІI

17

 

 

154

Ситник Віталій Олександрович

М-31

діти з малозаб. сімей

33,50

ІІI

18

призначити соціальну стипендію

 

Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва

 

155

Нерубайський Олександр Анатолійович

М-41

 

52,00

ІV

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

156

Гончар Олександр Миколайович

М-41

 

51,30

ІV

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

157

Пиляй Ярослав Анатолійович

М-41

 

46,70

ІV

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

158

Чорний Богдан Олегович

М-41

 

43,60

ІV

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

159

Гончарук Віталій Олександрович

М-41

 

43,30

ІV

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

160

Бойло Володимир Богданович

М-41

 

43,30

ІV

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

161

Черевко Владислав Григорович

М-41

 

43,30

ІV

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

162

Макогон Сергій Русланович

М-41

 

42,20

ІV

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

163

Карман Вадим Анатолійович

М-41

 

40,50

ІV

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

164

Шкапенко Валентин Сергійович

М-41

діти -сироти

39,40

ІV

10

призначити соціальну стипендію

 

165

Дмитренко Сергій Олександрович

М-41

 

38,90

ІV

11

 

 

166

Василик Тарас Юрійович

М-41

 

36,10

ІV

12

 

 

167

Король Іван Анатолійович

М-41

 

35,60

ІV

13

 

 

168

Кучеренко Максим Васильович

М-41

 

34,40

ІV

14

 

 

169

Мамиш Богдан Сергійович

М-41

 

33,90

ІV

15

 

 

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

 

170

Колесников Руслан Анатолійович

Е-21

 

41,70

ІI

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

171

Великий Павло Ярославович

Е-21

 

40,00

ІI

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

172

Колос Андрій Миколайович

Е-21

 

38,85

ІI

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

173

Лебідь Артем Сергійович

Е-21

 

37,85

ІI

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

174

Купрієнко Максим Андрійович

Е-21

 

37,30

ІI

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

175

Губар Василь Станіславович

Е-21

 

36,45

ІI

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

176

Цуркан Артем Сергійович

Е-21

 

35,80

ІI

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

177

Івасюк Олег Вікторович

Е-21

 

35,15

ІI

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

178

Фесько Роман Володимирович

Е-21

 

34,75

ІI

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

179

Побережній В'ячеслав Миколайович

Е-21

 

31,20

ІI

11

 

 

180

Оверченко Микола Юрійович

Е-21

 

28,65

ІI

12

 

 

182

Король Юрій Анатолійович

Е-21

 

27,00

ІI

13

 

 

183

Колосов Олександр Віталійович

Е-21

 

25,85

ІI

14

 

 

185

Хоменко Ярослав Володимирович

Е-21

діти-інваліди

22,00

ІI

16

призначити соціальну стипендію

 

186

Біліченко Максим Русланович

Е-21

 

21,15

ІI

17

 

 

187

Володін Володимир Андрійович

Е-21

діти -сироти

19,20

ІI

18

призначити соціальну стипендію

 

188

Пашковський Олександр Юрійович

Е-31

 

51,30

ІІI

1

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

189

Сидоренко Максим Андрійович

Е-31

 

46,80

ІІI

2

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

190

Карпук Максим Сергійович

Е-31

 

45,70

ІІI

3

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

191

Шпак Аліна Анатоліївна

Е-31

 

44,70

ІІI

4

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

192

Тулук Максим Юрійович

Е-31

 

43,70

ІІI

5

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

193

Мусієнко Владислав Юрійович

Е-31

 

42,20

ІІI

6

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

194

Галецький Ілля Олегович

Е-31

 

41,60

ІІI

7

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

195

Моросліп Олександр Миколайович

Е-31

 

41,10

ІІI

8

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

196

Пастушенко Василь Юрійович

Е-31

 

40,00

ІІI

9

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

197

Кондрацький Богдан Олександрович

Е-31

 

38,30

ІІI

10

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

198

Коноваленко Дмитро Олександрович

Е-31

 

37,90

ІІI

11

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

199

Черкасова Алла Станіславівна

Е-31

 

37,90

ІІI

12

призначити ординарну (звичайну) стипендію

 

200

Вороновський Денис Федорович

Е-31

 

37,40

ІІI

13

 

 

201

Федоренко Дмитро Юрійович

Е-31

 

37,30

ІІI

14

 

 

202

Корнійчук Сергій Павлович

Е-31

діти учасни-ків АТО

33,90

ІІI

15

призначити соціальну стипендію

 

203

Савченко Юрій Володимирович

Е-31

 

33,10

ІІI

16

 

 

204

Роздован Ярослав Андрійович

Е-31

діти учасни-ків АТО

33,10

ІІI

17

призначити соціальну стипендію

 

205

Мельниченко Ілля Вікторович

Е-31

 

32,60

ІІI

18

 

 

206

Люльченко Владислав Юрійович

Е-31

 

31,20

ІІI

19

 

 

Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комплексі

 

207

Гавриш Віталій Анатолійович

Е-41

 

55,0

ІV

1

призначити стипендію в підвищеному розмірі

 

208

Кириленко Вадим Леонідович