ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва

 

Склад адміністративної ради

ВСП Тальянківський агротехнічний коледж Уманського НУС



Склад адміністративної ради

на 2014-2015 навчальний рік ВСП Тальянківського агротехнічного коледжу Уманського НУС

 

  1. Крошка Віктор Олександрович – директор,
  2. Антошко Леся Вікторівна – заст. директора з навчальної роботи,
  3. Руснак Наталія Петрівна – заст. директора з виховної роботи,
  4. Воробйов Анатолій Борисович – заст. директора з навчально-виробничої роботи,
  5. Гудзь Валентина Миколаївна – завідуюча методичним кабінетом,
  6. Ярош Василь Ілліч – завідувач технологічним відділом (рослинництво),
  7. Фурлета Віктор Севастянович - завідувач технологічним відділом (тваринництво),
  8. Пастушенко Петро Васильович – завідувач електромеханічним відділом,
  9. Ковтун Олександр Петрович – завідувач відділом газифікації,
  10. Яводчак Валентина Романівна– голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін,
  11. Смілянець Віктор Савович – голова циклової комісії фізичного виховання і захисту Вітчизни,
  12. Татарчук Ніна Петрівна – голова циклової комісії суспільно-економічних дисциплін та мови і літератури,
  13. Іщенко Микола Семенович – голова циклової комісії спеціальних дисциплін технологічного відділу (тваринництво),
  14. Трохимчук Вікторія Анатоліївна -  голова циклової комісії спеціальних дисциплін технологічного відділу (рослинництво),
  15. Ковтун Надія Петрівна – голова циклової комісії загально-технічних дисциплін і спеціальних дисциплін газопостачання, голова профкому коледжу,
  16. Гаврилюк Михайло Степанович – голова циклової комісії спеціальних дисциплін електромеханічного відділення,
  17.  Степова Олена Василівна – голова студпрофкому,
  18. Шугайло Петро Іванович – інженер по техніці безпеки, зав. майстернею,
  19. Найдюк Юрій Васильович – головний бухгалтер,
  20. Наливайко Ірина Василівна – завідувач бібліотекою,
  21. Задвірний Іван Миколайович – заст. директора по виробництву,
  22. Степовий Руслан Петрович – завідуючий господарством,
  23. Чернега Інна Іванівна – інспектор по кадрах,
  24. Зозуля Оксана Петрівна – завідувач заочного відділу,
  25. Пашковський Юрій Володимирович – зав. комп’ютерним класом,
  26. Стеценко Володимир Іванович – керівник фізичного виховання.


Обновлен 24 апр 2017. Создан 07 апр 2015



 
Besucherzahler russian woman
счетчик посещений
адміністратор Пашковський Ю.В.